فرصت کارورزی در دبیرخانه شهرداران صلح در هیروشیما

Internsدوره کارورزی شهرداران صلح، با هدف ارتقا کارکرد بین‌المللی دبیرخانه شهرداران صلح در هیروشیما برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این دوره کارورزی این است که تجربه یادگیری در مورد واقعیات بمباران اتمی هیروشیما و آرزوی این شهر برای صلح، به کارورزان کمک کند تا توانایی‌های خود را در مدیریت سازمانی بهبود بخشند و به فعالیت‌ها در زمینه خلع سلاح هسته‌ای در شهر خود کمک و در نتیجه ارتباط بین شهرهای عضو را قوی‌تر کنند.


نظر به انتصاب شهر تهران به عنوان یک شهر راهبر در سازمان شهرداران صلح در بهمن 1395، به اطلاع تمام شهرهای ایرانی عضو سازمان شهرداران صلح می‌رساند که واجد شرایط برای معرفی یک داوطلب برای این کارورزی هستند. 


طول دوره این کارورزی حدود شش ماه (برای 1 یا دو نفر متقاضی) و بین دو هفته تا یک ماه (برای 2 یا سه متقاضی) است و زمان آن در صورت پذیرش فرد متقاضی کارورزی، به صورت موردی و در بازه بین 1 سپتامبر 2017 تا 28 فوریه 2018 تعیین خواهد شد. مهلت ثبت‌نام برای این دوره، روز چهارشنبه 28 ژوئن (برابر با 7 تیر 1396) است. نتایج مربوط به پذیرفته‌شدگان پایان جولای 2017 از سوی دبیرخانه هیروشیما اعلام خواهد شد.


لطفاً سوالات خود را در این خصوص ، تنها با ایمیل  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  مطرح فرمایید.

 

برای دریافت اسناد مربوط به این کارورزی، لطفاً روی هر مورد کلیک کنید:


راهنمای دوره کارورزی (به انگلیسی) و فارسی
نامه رئیس سازمان شهرداران صلح برای دعوت از شهرهای ایرانی به عنوان شهرهای تحت پوشش شهر تهران
تعهدنامه کتبی برای متقاضیان
تفاهم‌نامه کتبی بین شهر معرف و دبیرخانه هیروشیما
فرم درخواست کارورزی