بازدید معاون پیشین دبیرکل سازمان ملل متحد در امور خلع سلاح از موزه صلح تهران

un-m2017-timآقای کیم وُن-سو، معاون پیشین مدیرکل سازمان ملل متحد در امور خلع سلاح، روز دوشنبه 30 مرداد 1396 با همراهی خانم چون میسونگ، دبیر اول سفارت جمهوری کره و نماینده اداره مرجع ملی معاهدات خلع سلاح از موزه صلح تهران بازدید کردند. 

در این برنامه، ابتدا آقای ون-سو با راهنمایی جانبازان شیمیایی از موزه صلح تهران بازدید کردند و سپس در جلسه‌ای با دیگر فعالیت‌های آموزشی و هنری موزه آشنا شدند.

آقای کیم وُن- سو، معاون پیشین مدیرکل سازمان ملل متحد در امور خلع سلاح، روز دوشنبه 30 مرداد 1396 با همراهی خانم چون میسونگ، دبیر اول سفارت جمهوری کره و نماینده اداره مرجع ملی معاهدات خلع سلاح از موزه صلح تهران بازدید کردند. 

 


در این برنامه، ابتدا آقای ون-سو با راهنمایی جانبازان شیمیایی از موزه صلح تهران بازدید کردند و سپس در جلسه‌ای با دیگر فعالیت‌های آموزشی و هنری موزه آشنا شدند. در ادامه، ایشان ضمن تقدیر از احساس تعهد داوطلبان این موزه و تلاششان برای اطلاع‌رسانی عمومی در خصوص پیامدهای کاربرد سلاح‌های شیمیایی گفتند: «برای موفقیت در اطلاع‌رسانی عمومی در خصوص سلاح‌های شیمیایی، ضروری است سازمان‌های بین‌المللی، همکاری نزدیکی با سازمان‌های غیردولتی داشته باشند. به علاوه نقش قربانیان در این مسیر، اهمیت به سزایی دارد.» 


در پایان، لوح موزه صلح تهران در تقدیر از فعالیت‌های ایشان در حوزه خلع سلاح، به ایشان اهدا شد.

un-m2017

broshor2

broshor1

broshor4

broshor3