مراسم تقدیر از شرکت‌کنندگان در رالی صلح تهران - سردشت

rally-2017-giftروز دوشنبه 19 تیرماه 1396، مراسمی در تقدیر از شرکت‌کنندگان رالی صلح تهران - سردشت در موزه صلح تهران بر پا شد. در ابتدای این مراسم صمیمی که با حضور جانبازان و اعضای خانواده آنان، خانواده‌های شهدا، داوطلبان موزه صلح تهران، نمایندگان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

 

rally-2017-giftروز دوشنبه 19 تیرماه 1396، مراسمی در تقدیر از شرکت‌کنندگان رالی صلح تهران - سردشت در موزه صلح تهران بر پا شد. در ابتدای این مراسم صمیمی که با حضور جانبازان و اعضای خانواده آنان، خانواده‌های شهدا، داوطلبان موزه صلح تهران، نمایندگان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، خانم لیلا معین به نمایندگی از شرکت‌کنندگان، نکاتی را در مورد این تجربه متفاوت با دیگران به اشتراک گذاشتند. این داوطلب موزه صلح تهران، با مرور خاطراتی از حضور در یک برنامه مشابه بین‌المللی و درس‌هایی که از آن آموخته‌اند، روح حاکم بر این برنامه ملی و گرد هم آمدن دیدگاه‌های متفاوت را بسیار خوب توصیف کرده، از مشارکت در این رالی فرهنگی - خانوادگی ابراز خوشحالی کردند.


در ادامه، آقای مرتضی حاجی با اشاره به خشونت‌های منطقه؛ رساندن پیام صلح، دوستی، همزیستی مسالمت‌آمیز، تحمل مخالف و انتخاب گفتگو برای حل مشکلات را به مروجان موزه صلح تبریک گفتند. مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، برگزاری این برنامه را در قالبی جدید که با هدف ادای احترام به مردم شهر سردشت و قربانیان و بازماندگان بمباران شیمیایی سردشت اجرا شد، دلنشین خواندند. ایشان با اشاره به شرایط سختِ حضور جانبازان در این مسیر، انگیزه آنان را مقدس دانستند و در پایان پیشنهاد کردند که در سال‌های آینده، از شخصیت‌های برجسته جهانی برای حضور در این برنامه دعوت شود.


سپس شرکت‌کنندگان برتر این رالی اعلام شده و به سایرین نیز گواهی حضور اعطا شد.


در این مراسم، آقای کاظم مقدس، جانباز 70 درصد و عضو داوطلب موزه صلح تهران، به‌عنوان شرکت‌کننده برتر در زمینه اخلاق معرفی شدند.

 

broshor2

broshor1

broshor4

broshor3